Familieberichten.

In onze gemeenschap is door de doop opgenomen:

Isabella Catre

Van harte welkom in onze parochiegemeenschap.

 

Wij hebben afscheid moeten nemen van: De heer Bert Houba.

Hij is 84 jaar geworden en woonde Hollands End 71 in Ankeveen. Zijn uitvaart was vrijdag 6 maart vanuit de Mariakerk.

De heer Ton Teurlings. Hij is 79 jaar geworden. Zijn crematie was zaterdag 14 maart in het crematorium in Laren.

En de heer Matthieu van Loon. Hij is 94 jaar geworden en woonde Meerweg 38 in Bussum. Zijn uitvaart is in besloten gemeenschap in de Mariakerk.

Laten wij hen en al onze dierbaren in onze gebeden gedenken.

 

Meeleven met elkaar:

Zondag 1 maart was de bloemengroet voor Jan Meeuwissen, Eslaan 12a, Bussum. We missen hem door ziekte al een tijdje in onze gemeenschap, hij wacht op een verlossende operatie. Met een hartelijke groet van onze parochiegemeenschap en wij wensen hem heel veel sterkte.

Zondag 8 maart ging de bloemengroet naar de heer Miltenburg, De Zandzee kamer 412, Bussum. Hij is na een lange periode van revalidatie in Naarderheem verhuisd naar huize de Zandzee en hij wordt komende week 90 jaar waarmee wij hem van harte feliciteren.

e.

error

Deel dit artikel via