Familieberichten.

In onze gemeenschap is door de doop opgenomen: Caio Cesar Mayer Cereda.                                                                                            Van harte welkom in onze parochiegemeenschap.

 Zondag 26 januari heeft Machteld van Thienen de 1ste Communie en het H. Vormsel ontvangen. Wij feliciteren haar van harte en heten haar welkom in onze parochiegemeenschap.

 

Meeleven met elkaar:

Zondag 19 januari waren er twee bloemengroeten:                                                                                                                                          Eén voor mevrouw Hogestijn in Bussum. Zij is 95 jaar geworden waarmee wij haar van harte feliciteren.                                                       De tweede bloemengroet was voor de heer en mevrouw de Beer in Naarden. Zij zijn 55 jaar getrouwd waarmee wij hen van harte feliciteren.

Zondag 26 januari waren er ook twee bloemengroeten:                                                                                                                                    Eén was voor de heer en mevrouw van de Braak in Bussum. Ze zijn 50 jaar getrouwd waarmee wij hen van harte feliciteren.                      De andere bloemengroet was voor de heer en mevrouw van der Pal in Bussum.  Zij zijn 55 jaar getrouwd en ook hen wensen wij van harte geluk.

error

Deel dit artikel via